SimpleSite.com

Administrasjon

SimpleSite Administrasjon

Ledelse

Administrerende direktør
Morten Elk morten@SimpleSite.com

Teknisk drift

Teknologisjef
Thomas Petersen
thomas@SimpleSite.com

Salg og partnerskap

Markedssjef
Santi Roc Castells
santi@SimpleSite.com

Produkt og kommunikasjon

Produkt og kommunikasjonssjef
Trine Andersen
trine@SimpleSite.com

Administrasjon og økonomi

Økonomisjef
Pia Skourup
pia@SimpleSite.com

Vekst

Leder for vekst
Jonas Bjerregaard Nielsen
jonas@SimpleSite.com

Produktutvikling

Utviklingssjef
Michael Ørsted Svendsen
michael@SimpleSite.com